Skorzystaj z szerokiego wachlarza oferty ubezpieczeń naszego partnera Generali.

Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne. Generali w Polsce oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe pod trzema markami. Obok marki Generali są to Proama, oferująca bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych oraz Generali Agro, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa.
Generali Agro zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową indywidualnym rolnikom i przedsiębiorstwom rolnym, zarówno tym, którzy uprawiają ziemię, jak i hodowcom zwierząt, właścicielom budynków gospodarczych i maszyn rolniczych. Przewagą konkurencyjną Generali Agro jest zespół doświadczonych ekspertów rolnych, którzy w siedzibie w Poznaniu dbają o stałe doskonalenie produktów i wysoką jakość likwidacji szkód i są wspierani przez pracujących w całej Polsce rzeczoznawców agro. Dzięki temu Generali Agro wspiera klientów w zarządzaniu ryzykiem w ich gospodarstwach.

Zadbaj o Twoje cztery kółka i ubezpiecz swoje auto.

Kod rabatowy – 5% Auto Assistance:  007183A

Życie i zdrowie

Najniecniejsze w życiu jest zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Poznaj ofertę ubezpieczenia, które Ci to zapewni.

Kod rabatowy – 15% na NNW Indywidualne:  D007183A

Wykup polisę, która pozwoli Ci zatroszczyć się o Twój dom lub Twoje mieszkanie.

Kod rabatowy – 10% dom/mieszkanie:   A007183A

Podróż

Wykup ubezpieczenia Concordia Turysta, gdy wyjeżdżasz za granicę i ciesz się ochroną podczas podróży.

Kod rabatowy – 5% Concordia Turysta:  007183A